preloader

Дитяча стоматологія

У нашій стоматології ми використовуємо індивідуальний підхід, розуміння особливостей дитячого організму, психології та розвитку дозволить вам забути про проблеми з зубами вашої дитини.

Біль та карієс зубів не починаються за розкладом, і, іноді, це трапляється досить пізно. Зрозуміло, що дитина не може терпіти тривалий дискомфорт.

Вирішенням цієї проблеми стане наша дитяча стоматологія, яка працює цілодобово. Висококваліфіковані стоматологи нададуть кваліфіковану допомогу, заспокоять маля і знайдуть до нього правильний підхід.

Прийом проводиться за попереднім записом!

Дитяча стоматологія

Як проходить прийом у стоматолога-терапевта?

Прийом лікаря стоматолога-терапевта включає огляд, застосування апаратної діагностики, постановку діагнозу, на основі чого розробляється план лікування. Лікування передбачає усунення факторів, що спричинили захворювання (видалення карієсу, зняття запалення, купіровання очага інфекції тощо), відновлення цілісності зуба, усунення косметичних дефектів.

Будь-який дитячий стоматолог знає, що всі ці проблеми набагато простіше запобігти, ніж лікувати їх наслідки. Це, в першу чергу, збереже здоров'я малюка і зекономить кошти у майбутньому. Також дуже важливо вчасно видалити зуб дитині, якщо цього вимагає лікування.

Для чого лікують молочні зуби у дітей

Проблеми з зубами виникають у дітей з дуже раннього віку. Не кожен батько розуміє необхідність лікування молочних зубів. Для проведення цієї процедури існують кілька важливих причин:

Попередження потрапляння інфекції в організм дитини
Збереження здоров'я майбутніх кореневих зубів
Попередження виникнення проблем з прикусом

Перший раз і на все життя!

Діти вчаться і отримують уявлення про навколишній світ з ситуацій та досвіду, набутого в ранньому віці. Саме тому так важливо показати малюкові, що кабінет дитячого стоматолога - це не страшний будинок з купою лякаючого обладнання, а місце, де допоможуть і позбавлять від болю. Співробітники нашої клініки - не тільки хороші спеціалісти, але і чудові психологи.

У нашій клініці працюють кваліфіковані дитячі стоматологи, оториноларингологи, ортодонти та хірурги. Вони є професіоналами своєї справи. Терапія, хірургія та інші напрямки медицини завжди доступні для наших маленьких клієнтів.

Перед тим як приступити до основної процедури, лікар обов'язково знайомиться з дитиною, спокійно спілкується з нею. Це має позитивний вплив на психіку малюка, і подальші дії великої людини в білому халаті вже не викличуть страху або паніки.

Відвідування дитячої стоматології не тільки вирішує всі проблеми зі здоров'ям зубів вашої дитини, а й закладає надійний фундамент для розвитку спокійної, щасливої маленької особистості і посмішки.

Лікування зубів у дітей - дуже відповідальна процедура. Молочні зуби вкриті тонким шаром емаллі, тому їм потрібні особливі заходи.

Дитяча стоматологія клініки пропонує наступні послуги, спрямовані на забезпечення здоров'я наших малих клієнтів:

Перша консультація фахівця щодо стану здоров'я пацієнта, яка надається безкоштовно
Лікування та профілактика карієсу молочних зубів
Коригувальні процедури: виправлення прикусу
Хірургічне лікування: "підрізання" уздечки, безболісне видалення зубів
Профілактичні процедури, що запобігають виникненню та розвитку карієсу: герметизація фіссур, нанесення на зуби фтористого гелю та мінеральних речовин
Навчання та консультації у сфері правильного проведення гігієнічних процедур

Найближчі люди - мама і тато - також будуть поруч. Усміхнений лікар, який не намагається відразу розпочати лікування, а спілкується та відволікає від сумних думок. Усі ці фактори благотворно впливають на підсвідомість дитини і дозволяють йому розслабитися.

Використання сучасного обладнання та технологій у сфері дитячої стоматології зробить будь-яку процедуру без болі. Нові стоматологічні крісла дозволять дитині зручно розташуватися.

Виявляється, лікування зубів у дітей може бути безболісним і навіть веселим! Ми створюємо всі умови для того, щоб ваша дитина росла здоровою, сильною і відважною. Головне - не зволікати з відвідуванням стоматологічної клініки для дітей. Це забере зовсім небагато часу, але потім звільнить від серйозних проблем з лікуванням наслідків. Щоб записатися на прийом до кращого дитячого лікаря, зателефонуйте за номером у реєстрацію, запишемо вас та вашу дитину на зручний для вас час і місце розташування стоматологічної клініки. Ми чекаємо на вас!

Дитяча стоматологія клініки пропонує наступні поради, спрямовані на забезпечення здоров'я наших малих клієнтів:

01. З якого віку (кількості зубів) потрібно починати чистити зуби дітям?
Регулярна чистка зубів дітям рекомендується вже з моменту появи перших молочних зубів, але під уважним спостереженням батьків. Вже до 2-4 років дитина може самостійно користуватися зубною пастою та щіточкою. Гігієнічні аксесуари та засоби слід підбирати відповідно до віку малятка.
02. Як доглядати за першими зубами у дітей?
З появою перших молочних зубків слід протирати зубну поверхню м'якою губкою або вологою марлею. З 10 місяців можна двічі на день очищати зубки силіконовою щіточкою. З 2-3 років рекомендується використання зубних паст з додаванням фтору. У віці від 6 до 9 років до гігієнічного комплекту додатково до щітки включається зубна нитка для очищення міжзубних проміжків.
03. Як навчити дітей чистити зуби?
Самостійний догляд за ротовою порожниною - це абсолютно нове заняття для дошкільників. Дітям ще не зрозуміло, чому їм потрібно робити це без допомоги батьків. Завдання дорослої людини в даному випадку - пояснити мету, цілі та необхідність регулярної гігієни.
04. Молочні зуби у дитини темніють. Про що це говорить?
Причиною потемніння молочних зубків у дитячому віці є карієс. Емаль у малят досить тонка і не здатна протистояти шкідливим чинникам, тому каріозне ураження швидко поширюється в порожнині рота. Недостатність мінералів і вітамінів в організмі дитини активізує запальний процес.

Щоб навчити дітей чистити швидше, допоможуть прості рекомендації:

Показати особистим прикладом, як правильно чистити зуби
Позбутися примусу та психологічного тиску з боку батьків
Дати можливість дитині самостійно вибрати зубну щітку, нитку та пасту
Виказувати слова вдячності за дії дитини

Важливо регулярно відвідувати стоматолога і вчасно почати лікування карієсу зубів у дітей, щоб уникнути втрати зубів!