preloader

Видалення зубів

01
Видалення зубів
>>>

У нашій клініці ми намагаємося видаляти зуби лише у випадках, коли це абсолютно необхідно. Якщо є можливість відновити зуб, ми завжди пропонуємо цей варіант нашим пацієнтам. У випадках, коли видалення зуба є необхідним, ми гарантуємо якісне та безболісне видалення.

Важко знайти людину, якій би хоч раз у житті не довелася пережити видалення зуба. Раніше ця процедура викликала стійкі негативні емоції через больові відчуття, але сьогодні всі маніпуляції з видалення відбуваються майже безболісно.

В нашій мережі клінік проводиться безболісне видалення зубів як дорослим, так і дітям.

Видалення зубів може бути складною процедурою для пацієнта не тільки фізично, але і психологічно - страх перед видаленням присутній практично у кожного другого.

Але, часто цей страх абсолютно необґрунтований і є результатом застарілих "жахів" з минулого.

Сучасна стоматологія прагне мінімізувати будь-які неприємні (а, тим більше, болючі) відчуття при будь-яких маніпуляціях. При цьому вартість видалення зубів практично не змінюється.

У клініці обов'язково використовується анестезія при мінімальному хірургічному втручанні.

Висока кваліфікація наших лікарів дозволяє видалити зуб з мінімальним ушкодженням ясен та прилеглих до зубу тканин.

Завдяки цьому значно швидше відбувається загоєння і регенерація тканин, а ризик ускладнень зводиться до мінімуму.

Також, мінімальні ушкодження кісткової тканини на місці видалення дозволяють у майбутньому без проблем встановити імплантати.

Ми видаляємо зуб лише у випадку, якщо лікування не призведе до бажаного результату.

У нашій клініці можуть вилікувати навіть найскладніші випадки, тому, якщо ваш стоматолог рекомендує видалення зуба, то можете, не роздумуючи, погоджуватися. Ціна на видалення зуба буде нижче, ніж на складні та трудомісткі операції.

Вам будуть запропоновані оптимальні варіанти знеболення і мінімальне хірургічне втручання, адже турбота про здоров'я і комфорт пацієнтів - візитівка нашої клініки.

Видалення зуба пройде за максимально ощадливою методикою, що позитивно позначиться не тільки на самопочутті пацієнта під час видалення, але й прискорить загоєння рани.

Видаляти зуб без болю - вже не проблема.
Треба пам'ятати, що будь-яке протезування, крім одномоментної (експрес) імплантації, слід проводити тільки після повного загоєння тканин на місці видалення.

В яких випадках показане видалення зубів:

Коронкова частина зуба не піддається відновленню ані звичайним пломбуванням, ані за допомогою культевої вкладки для встановлення коронки
Неможливо або малоефективно лікувати зубні канали
Наявність деяких видів дистопії (зсуву одного або декількох зубів)
Зуб травмує м'які тканини ротової порожнини через неправильний кут нахилу
Перелом зубного кореня
Ускладнений доступ, при якому неможливо провести ефективне лікування (зуби мудрості)
Важкі захворювання пародонта
Ортодонтологічні показання

Як відбувається видалення зуба?

Сучасна стоматологія має два різних способи видалення зуба, ціна на які також відрізняється:

Просте видалення. У цьому випадку йдеться про видалення зубів, які добре проглядаються в ротовій порожнині. Як правило, процедуру виконує спеціаліст широкого профілю. Видалення зуба відбувається таким чином: за допомогою елеватора лікар вишаровує больовий зуб, а потім щипцями його видаляє. Просте видалення проводиться з обов'язковим застосуванням місцевої анестезії.
Хірургічне видалення. Це складна процедура, до якої прибігають у випадках пошкодження (перелому) зуба на лінії ясен або нижче, а також у випадку ретенованого зуба. Це хірургічна операція, яку найчастіше проводить щелепно-лицевий хірург, рідше - стоматолог широкого профілю. Для видалення проблемного зуба проводиться розрізання ясен, і після цього видаляється зуб - цілий або частинами.

В деяких, особливо складних, випадках також може бути видалена частина навколозубних тканин. При хірургічному видаленні зуба робиться місцева анестезія, але в деяких випадках може використовуватися загальна анестезія (діти, пацієнти з розладами психіки або поведінки і т.д.)

Звісно, хірургічне видалення зубів - процедура складніша, і, отже, процес загоєння буде тривати трохи довше.

Щоб уникнути ускладнень і прискорити одужання, слід дотримуватися деяких правил як після простого видалення, так і після хірургічного:

Протягом перших днів після видалення не вживати алкоголь, гарячі напої, не приймати гарячу ванну, не курити
Після видалення зуба не слід інтенсивно чистити місце видаленого зуба або полоскати ротову порожнину, щоб не вимити "захисний" кров'яний згусток та запобігти появі "сухої ямки"
Для того щоб зняти набряк, можна накладати холодні компреси протягом перших 2 годин після видалення зуба
Якщо призначені які-небудь антисептичні або протизапальні ванночки, то слід просто набрати рідину і деякий час тримати її в роті, а потім виплюнути
Не прогрівати місце видалення, щоб не спровокувати появу запального процесу
Уникати надмірних фізичних навантажень протягом двох діб після видалення зуба. У випадку, якщо на місці видаленого зуба почався запальний процес або неконтрольовані (тривалі) кровотечі, то слід негайно звертатися до лікаря

Вартість видалення зубів залежить від складності клінічної ситуації і розраховується окремо у кожному конкретному випадку. Ціна на видалення зубів в клініці одна з найвигідніших, а для зручності наших пацієнтів у нас передбачено лікування в розстрочку.

Спеціалісти нашої клініки рекомендують не займатися самолікуванням і при перших болячкових симптомах звертатися до лікаря - це допоможе зберегти зуби здоровими і уникнути видалення.

Питання, які часто задають наші клієнти:

Чим полоскати рот після видалення зуба?
Перед тим як вирвати зуб у стоматології, необхідно отримати всі рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною після процедури. Першу добу полоскати рот заборонено. Щоб рана швидше зажила, можна проводити полоскання настоєм ромашки, кори дуба або календули. Також стоматологи рекомендують через кілька днів після операції обробляти рот антисептичними засобами чи сольовим розчином з содою.
Скільки годин не можна їсти після видалення зуба?
Стоматологи забороняють їсти та пити протягом ще 2-3 годин після втручання. Необхідно зачекати трохи часу, щоб анестезія припинила діяти, і утворився щільний згусток крові. Багатьох пацієнтів цікавить, чому це неможливо робити занадто рано. Прийом їжі в момент дії знеболення може призвести до ушкоджень слизової щоки. Жувати їжу краще на тій стороні, де не проводилося втручання. Необхідно намагатися максимально уникати контакту з проблемною зоною. Важливо утримуватися від вживання занадто грубої, гострої або гарячої їжі. Такі продукти можуть посилити кровотечу, що може призвести до набряку та ускладнень.
Коли відбувається припухлість після видалення зуба?
У стоматологічній клініці, де можна видалити зуб або вилікувати карієс, фахівець розповість, як довго тримається набряк. Набряк з'являється через порушення цілісності слизової оболонки, після припинення запального процесу або видалення зубів з великими коріннями. У цих випадках набряк є нормальною реакцією. Припухлість з'являється протягом доби після лікування і проходить самостійно.