preloader

Діагностична стоматологія

Звернення до нашої стоматологічної клініки розпочинається з детального обстеження зубів, що дозволить чітко визначити діагноз, виявити причини захворювання та скласти ефективний план лікування. Після безкоштовної першої консультації фахівця кожен клієнт має можливість пройти точне обстеження з використанням сучасної техніки.
Сучасна діагностика зубів: навіщо вона потрібна?
Сучасні методи стоматологічної діагностики зубів надають точну інформацію про стан м'яких тканин та кісток у зоні обстеження. Під час дослідження лікар визначає розташування нижньочелюстного каналу та ретинованих зубів, підтверджує дефекти та новоутворення, хронічні захворювання та очаги інфікування.

2

Обстеження на рентгенівському апараті чи КТ томографі є початковим етапом більшості стоматологічних процедур:

Видалення зубів
Протезування
Імплантація
Корекція аномалій розвитку
Лікування наслідків зубощелепних травм

Після кожного обстеження пацієнт отримує висновок та знімки з результатами діагностики.
Лікарський висновок та знімки можуть використовуватися для консультування або лікування у фахівців з різних галузей стоматології:

Хірургія
Ортопедична стоматологія
Ендодонтія
Ортодонтія
Пародонтологія

Види знімків:

01. Вказівний рентгенівський знімок:
Базова діагностична процедура, яку можна проводити з дворічного віку. Маніпуляція виконується для більш детальної діагностики стану конкретної області зуба чи зубного ряду. Цей метод допомагає лікарям підтвердити наявність запального процесу або аномалій виростання зубів у дітей, визначити стан зубного ряду перед протезуванням. Важливо виконувати рентгенологічне обстеження зубів між окремими етапами імплантації, щоб визначити правильність приживлення імплантату, уникнути ризику деформації оточуючих тканин. Вказівний рентген рекомендується при тривалій ортодонтичній корекції з метою контролю положення зубів при виправленні прикусу.
02. Знімки зубів:
2D панорамний знімок (ортопантомограма) На відміну від традиційного вказівного рентгену, панорамний знімок (ОПТГ) містить зображення обох зубних рядів одночасно. Лікар рекомендує зробити ортопантомограму, щоб контролювати не лише стан окремих зубів, а й розглядати розташування кожного з них. На такому знімку лікареві також доступні для перегляду скронево-нижньощелепні суглоби та придаткові пазухи.
03. 3D моделювання:
3D дослідження зубів показує будову і структуру кісткової тканини, розташування зубів і коренів, наявність запальних процесів та очагів інфікування. Процедура дозволяє візуалізувати не лише загальний стан ротової порожнини, а й детально змоделювати кожну ділянку щелепи. Рентгенологічне дослідження щелеп дає пацієнту тривимірну модель зубощелепної системи в трьох площинах: - Сагітальній; - Аксіальній; - Фронтальний. За готовим знімком лікар ставить діагноз, створює шаблон-позиціонер або планує хірургічне втручання. Цей метод дослідження є одним з найбезпечніших для пацієнтів будь-якого віку.

Переваги діагностики у нашій стоматології:

Спеціалісти нашої клініки надають повний спектр стоматологічних послуг, включаючи консультування, діагностику, лікування та естетичні процедури.
Стоматологія працює цілодобово без вихідних, тому пацієнти можуть зробити рентген зуба в будь-який зручний час.

Питання, які часто задають наші Пацієнти:

01. Від чого залежить ціна на діагностику зубів?
Вартість діагностики буде залежати від конкретного методу дослідження, а вибір виду обстеження - від поточного стану ротової порожнини та складності проблеми. Щоб уникнути переплати за непотрібні процедури перед проведенням діагностики, бажано проконсультуватися з лікарем. Фахівець рекомендує один із діагностичних методів.
02. Як часто можна робити рентгеновський знімок зубів?
Багаточисельні клінічні дослідження надійно підтвердили, що сучасні методи обстеження зубів не завдають шкоди навіть вагітним жінкам, немовлятам і годуючим матерям. Збиток від рентгеновського випромінювання настільки малий, що процедуру можна проводити стільки разів, скільки потрібно для правильної постановки діагнозу.