preloader

Зйомне / незйомне протезування на імплантах

08
Зйомне / незйомне протезування на імплантах
>>>

Що таке протезування на імплантах?

Протезування на імплантах - найсучасніший та найефективніший вид протезування штучних зубів. Процедура полягає в вживленні спеціальних імплантів в кісткову тканину, які замінюють корінь зуба. Імпланти виготовляються з титанових сплавів, які зарекомендували себе в медицині як метали, максимально сумісні з організмом людини. На імплант кріплять штучні зубні протези.

Якщо обирати між звичайними відіймальними протезами та протезами на імплантах, то останні мають значно більше переваг. Протези на імплантах можуть повністю замінити справжні зуби, вони не відрізняються від рідних зубів, мають довший термін служби і зручніші в догляді.

Розрізняють зйомне та незйомне протезування на імплантах.

Зйомне протезування на імплантах.

Зйомне протезування на імплантах проводять у випадках, коли повністю відсутні зуби на верхній та нижній щелепах. У такому випадку, зйомне протезування є більш перевагою, оскільки інакше доводиться вживляти в кісткову тканину велику кількість імплантів. У більшості випадків вживлення великої кількості імплантів неможливе через поганий стан кістково-щелепних тканин пацієнта. Крім того вартість невідіймого протезування збільшується у декілька разів.

Зйомне протезування на імплантах полягає в установці чотирьох або шести імплантів на кожну з щелеп, на які закріплюється цілий протез. Кріплення протезу може здійснюватися кнопковим або балочним способом.

При кнопковому кріпленні на імплантах та протезі є спеціальні углиблення, які при надяганні протезу замикатися. Такий спосіб кріплення менш привабливий, оскільки не надає достатньої фіксації протезу.

При балочному кріпленні імпланти з'єднуються між собою балкою. У зйомному протезі при цьому робиться углиблення, яке повторює форму балки. При надяганні протезу він міцно фіксується.

Незйомне протезування на імплантах

Незйомне протезування на імплантах використовується в тих випадках, коли відсутній один або декілька поряд зубів. При цьому в кісткову тканину також вживляються титанові імпланти, на які в подальшому одягаються коронки або мостовидні протези.

При одиночному протезуванні використовуються коронки. Такі протези максимально схожі на рідні зуби. Стоматолог підбирає коронку за кольором та формою так, що протез буде абсолютно не відрізнятись від рідних зубів.

При відсутності кількох зубів поряд встановлюються зубні мости. Мостовидний зубний протез кріпиться на два титанових імпланти. Відмінність мостовидних протезів на імплантах від звичайних мостовидних протезів у тому, що при встановленні імпланта не потрібно обточувати всі зуби, а штучний титановий корінь максимально надійно закріплює протез.

Етапи протезування на імплантах

Рентген-діагностика. Рентген-діагностику проводять для визначення стану кістково-щелепних тканин пацієнта та вибору подальших дій
При необхідності здійснюють нарощування кісткової тканини
Встановлення необхідної кількості імплантів
Встановлення тимчасового пластмасового протезу
Зняття сліпків та створення в лабораторії індивідуальних протезів або коронок
Зняття тимчасових протезів та встановлення виготовленого постійного протезу або коронок

Звертаючись до нас, Ви отримаєте турботливий підхід та ефективне лікування за доступні кошти. Не зволікайте з візитом до лікаря, оскільки завжди простіше і дешевше лікувати на початкових етапах. Запишіться на безкоштовний огляд до лікаря прямо зараз.