preloader

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія - це галузь клінічної медицини, яка вивчає етіологію та патогенез хвороб, аномалій, деформацій та ушкоджень зубів, щелеп та інших органів порожнини рота та обличчя, розробляє методи їх діагностики, лікування та профілактики.

Ортопедичная стоматологія

Незйомне протезування передбачає виготовлення та установку постійних, стаціонарних зубних протезів. Їх встановлюють при корекції одного чи кількох зубів. Зняти такі протези в подальшому може тільки лікар-стоматолог.

Мікропротезування - при незначній зміні зубів застосовують такий метод як мікропротезування. Для цього використовують керамічні вініри, керамічні вкладки, а також вкладки кульцеві.

Зйомне протезування - цей метод протезування застосовується при частковому або повному відсутності зубів. Візуально вони нічим не відрізняються від встановлених на зубах коронок. Зйомні протези можуть бути повними або частковими в залежності від наявності чи відсутності зубів.

Комбіноване протезування - протезування ортопедичними виробами, які складаються з елементів частин зйомного та незйомного протезування.

Протезування зубів на даний момент поділяють на такі види, як:

мікропротезування
зйомне протезування та незйомне протезування
протезування на імплантатах
бюгельне протезування
мостовидне протезування
умовно-зйомне протезування

Напрямки лікування:

Перед тим, як визначитись з послугою, важливо розуміти усі переваги та можливі ризики, а також чітко розуміти, як відбуваться процедура і чого від неї очікувати. Заздалегіть проконсультуйтесь про ціну процедури, щоб спланувати Ваші витрати, який досвід у лікаря, що проводить процедуру, його поради і відгуки стосовно неї, чи необхідні якісь додаткові аспекти/умови для того, щоб очікуваний результат від процедури був максимально успішний.