preloader

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається лікуванням та профілактикою захворювань ротової порожнини.
Головна мета терапевтичної стоматології - зберегти здоров'я зубів, запобігти їх руйнації або відновити цілісність і функціональність.
Для забезпечення вищенаведеного дбайливого ставлення до свого здоров'я Вам допоможе регулярне відвідування нашого професійного лікаря-стоматолога-терапевта.

1

Як проходить прийом у стоматолога-терапевта?

Прийом лікаря стоматолога-терапевта включає огляд, застосування апаратної діагностики, постановку діагнозу, на основі чого розробляється план лікування. Лікування передбачає усунення факторів, що спричинили захворювання (видалення карієсу, зняття запалення, купіровання очага інфекції тощо), відновлення цілісності зуба, усунення косметичних дефектів.

Наявні симптоми у разі виявлення котрих необхідно записатися на прийом до лікаря:

Зубний біль
Неприємний запах з рота
Кровоточивість ясен
Підвищена чутливість зубів, реакція на холодну та гарячу їжу
Потемніння емалі

Напрямки лікування:

Перед тим, як визначитись з послугою, важливо розуміти усі переваги та можливі ризики, а також чітко розуміти, як відбуваться процедура і чого від неї очікувати. Заздалегіть проконсультуйтесь про ціну процедури, щоб спланувати Ваші витрати, який досвід у лікаря, що проводить процедуру, його поради і відгуки стосовно неї, чи необхідні якісь додаткові аспекти/умови для того, щоб очікуваний результат від процедури був максимально успішний.