preloader

Синус ліфтінг

05
Синус ліфтінг
>>>

Універсальна розробка, яка найчастіше використовується для регенерації кістки перед імплантацією жувальних зубів. Хірург піднімає дно придаткової пазухи і заповнює порожнини м'якою масою, яка після затвердіння стає частиною природної кістки пацієнта.

Методика підняття дна синуса проводиться відкритим або закритим способом. Відмінності полягають у строках лікування. При закритому втручанні кістка приживляється одночасно з фіксацією імпланта, у випадку з відкритим підняттям дна синуса ці процедури виконуються окремо.

Протипоказання та ускладнення

В нормі після операції синус-ліфтингу не повинно виникати небажаних наслідків. Перші 5-10 днів може залишатися набряк, біль у зоні втручання та незначне підвищення температури. Такі явища проявляються в більшості випадків і проходять самостійно. У випадку, якщо негативні симптоми залишаються, рекомендується звернутися до лікуючого лікаря. Ускладнення виникають тільки через невиконання післяопераційного режиму або індивідуальної реакції організму на лікування. Найчастіше пацієнти з ускладненнями стикаються з такими проявами:

Запалення придаткових пазух
Відторгення кістки
Запалення ясен