preloader

Гігієнічна стоматологія

Професійне чищення зубів, з мінімальними витратами часу і за доступними цінами, поверне вашим зубам їхню природню білизну, ефективно видалить зубний наліт від чаю, кави, сигарет, а також запобіжить розвитку карієсу та захворювань ясен.

Мрієте про блискучу посмішку? Відчуваєте незручність через непривабливий зубний наліт? Не біда наша клініка подарує здоров'я та чудовий зовнішній вигляд вашим зубам. Видалення зубного каменю в нашій клініці відбувається швидко, якісно і безболісно!

Гігієна зубів - головний атрибут здоров'я. Кожному відомо, що про зуби слід дбати з юних років. Чищення зубів обов'язкове, але ані щітка, ані нитка не зможуть захистити від утворення нальоту і каменю.

Чистка зубів - стоматологічна процедура, яка виконується в профілактичних і лікувальних цілях для збереження здоров'я порожнини рота. Кожна людина, яка дбає про стан зубів і ясен, повинна відвідувати стоматологічний кабінет 2 рази на рік.

За допомогою спеціальних інструментів і медичних препаратів стоматолог очищає порожнину рота від шкідливих бактерій, видаляє різні відкладення, які негативно впливають на здоров'я зубів, поступово руйнуючи їх.

Гігієнічна стоматлогія

Професійне чищення зубів може звільнити клієнта від багатьох проблем, і, з усього перерахованого, видалення зубного каменю заслуговує окремої уваги.

Зубний камінь - ворог №1. Зубний наліт - це маса, утворення якої сприяють залишки їжі. Органічні речовини, взаємодіючи зі слиною, породжують бактерії, а ті, в свою чергу, сприяють появі зубного каменю. Навіть ті люди, які чистять зуби 2-3 рази на день, не можуть захистити себе від утворення нальоту, оскільки мікроорганізми уражають важкодоступні місця:

края ясен
проміжки зубів
фіссури
жувальні поверхні зубів
Не варто недооцінювати зубний камінь, оскільки він не тільки розвиває масу комплексів, але і збільшує кишені ясен, в результаті чого виникає карієс, а також пародонтит, гінгівіт. Серйозні захворювання сприяють рухливості зубів, а потім - їх втраті.

Професійне чищення зубів - процедура, суть якої полягає в виявленні і лікуванні зубних відкладень. Лікар з високим рівнем кваліфікації проведе огляд, підбере оптимальний для вас варіант видалення зубного каменю, навчить правильному догляду за порожниною рота для уникнення захворювань.

Також процедуру дуже часто називають ультразвукове чищення зубів, що фактично не є помилкою, адже ультразвук - важлива складова професійного чищення ротової порожнини.

Показання до професійного чищення зубів:

густий наліт
зубний камінь
неприємний запах, який не зникає гігієнічними засобами
запалення
кровоточивість
набряклість
пігментні плями
нальот від чаю, кави, цигарок
пародонтит, пародонтоз, гінгівіт

Протипоказання до професійного чищення зубів:

гіперчутливість
аритмія
запалення порожнини рота
застуда, інфекції
хронічні захворювання на стадії загострення
вік - дитячий та підлітковий

Якщо протипоказання відсутні, не соромтесь записуватися на чищення зубів!

Сучасні методи ефективного видалення зубного каменю.

Зубний наліт - це м'які відкладення на поверхні зубної емалі, які утворюються зі шкідливих бактерій і продуктів обміну. Проблема найчастіше виникає на коронці зуба або вздовж ясеневого краю. Накладення виникають у всіх людей, незалежно від віку, і можуть покривати навіть ортопедичні конструкції. Стоматологи рекомендують регулярно повторювати видалення зубного нальоту, який без якісної чистки перетворюється в твердий камінь (його зняти набагато складніше, ніж м'які накладення).

Відсутність регулярної чистки від нальоту має ряд негативних наслідків:

Відкриття емалі і утворення карієсу
Зміна кольору зуба
Неприємний запах з рота
Кровоточивість та запалення ясен
Розвиток загального запального процесу в організмі

Питання, які часто задають наші клієнти:

Як часто робити професійне чищення зубів?
Ефект процедури зберігається до шести місяців, тому за стандартами лікарі рекомендують повторювати професійну гігієну ротової порожнини двічі на рік. Існують стани, при яких гігієнічні процедури необхідні частіше. Наприклад, пацієнтам із запальними захворюваннями ясен бажано відвідувати стоматолога один раз за три місяці.
Скільки коштує професійне чищення зубів?
Вартість професійної гігієни рота в умовах стоматологічної клініки залежить від обраного методу видалення зубного каменю та твердого нальоту. На вартість чищення вплине майбутній обсяг роботи, ступінь забруднення поверхні зуба, а також необхідність проведення додаткових процедур для закріплення результату та підвищення терапевтичного ефекту.
Як позбутися зубного каменю?
Зубний камінь може з'явитися між зубами, на внутрішній і зовнішній поверхні зубів біля ясен, в просторі під яснами, навколо брекетів або в місці кріплення імплантів. Щоб позбутися цієї проблеми, не достатньо використовувати щітку з жорсткими щетинками. Необхідно звернутися до стоматології для професійної гігієни.